Ні забороні абортів: за право жінки вибирати!

Акція протесту проти законопроекту про заборону штучного переривання вагітності

23 травня, 14:30, вул. Садова 3А (Комітет ВРУ з питань правової політики)

 23 травня 2012 о 15:00 Комітет ВРУ з питань правової політики буде розглядати сексистський законопроект № 10170 про заборону штучного переривання вагітності. Цей законопроект, автором якого є депутат від БЮТ Андрій Шкіль, грубо порушує Конституцію України, в якій заборонене втручання в особисте і сімейне життя (Стаття 32).

Законопроект Шкіля не має жодного статистичного чи наукового обґрунтування. Його реальною метою є передвиборчий популізм і відвертання уваги від нагальних економічних і соціальних проблем. Замість будувати дитсадки, оплачувати декретні відпустки і забезпечувати медичне обслуговування депутати лізуть у гінекологічне крісло і позбавляють жінку права вибору. Справжні причини абортів і “демографічної кризи” – безробіття, низькі зарплати, відсутність контрацепції, сексуальної освіти та доступної медицини.

Від імені українських жінок Феміністична Офензива виступає за право жінки вибирати і вимагає негайного відхилення Законопроекту 10170.

Якщо ви також вважаєте цей закон ганебним і мракобісним:
Подзвоніть СЬОГОДНІ у комітет, напишіть чи відішліть факсом звернення до членів комітету! Це займе не більше 10 хвилин! Звернення вже готові: https://docs.google.com/folder/d/0B_qiaaJZROEnU1oxN2NTNHhrN2c/edit. У кожному документі згори телефон, факс і мейл людини. Вам треба лише скопіювати текст і змінити “від кого” і підпис на своє ім’я. Будь ласка, не ігноруйте цей дієвий метод, він дійсно лякає депутатів!

5 аргументів проти заборони абортів:
1. Заборона абортів порушує репродуктивні права жінок
2. Заборона абортів призводить до зростання жіночої смертності.
За оцінками Всесвітньої організації здоров’я щороку від нелегальних абортів у країнах, де існує заборона, гине близько 50 000 жінок
3. Заборона абортів не призводить до зростання народжуваності
4. Заборона абортів спонукатиме до народження небажаних дітей
5. Заборона абортів не усуває явище абортів, але сприяє створенню підпільних корупційних схем та водночас ризикованих та коштовних абортів

Заборонено забороняти!
За право жінки вибирати!
Ні кримінальним абортам!
За бажаних дітей і щасливих матерів!

Advertisements
Опубліковано у аборти, репродуктивні права, Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Ні забороні абортів: за право жінки вибирати!

  1. ostrovsss коментує:

    А по-моєму хороша ідея. Але кожне правило і заборона мають мати виключення. Перш за все потрібно проводити активну антипропаганду абортів, особливо серед молоді. В школах ввести предмет сексуальної освіти, адже друзі і навіть батьки – не найкращий варіант. Викладачами повинні бути спеціалісти, що психологічно готові розповідати дітям про “це”, а не сором’язливі вчителі біології. Повна заборона абортів також може нашкодити, адже існують випадки, коли це необхідно. Врешті-решт кожна людина має право на життя. Лише подумайте, кожен з нас міг стати просто післяабортним відходом! Тому, перш ніж приймати закон, потрібно зважити всі “за” і “проти” і змінити свідомість людей(що в нашій країні і робиться, щоправда не в тому руслі).

  2. chupakabraprekrasna коментує:

    Відрізайте собі руки і ноги. Кромсайте свої куревські груди. Бо вони ваші. Робіть з ними. що вам заманеться. Але дітей не чіпайте. Вони Божі !!! Господь вже має для них завдання, що вони повинні його виконати. Народившись, вони напишуть пісні і збудують міста. Ви гірші звірини, бо та опікується своїм потомством. Бездушні курви, що ставлять траханину вище Божих планів. По смерті ви зустрінете своїх закатованих діточок.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s