Феміністична Офензива святкує 1 травня

1 травня 2011 року Феміністична Офензива взяла участь у «Марші колективної дії» – разом зі студентськими, виробничими та незалежними профспілками та іншими соціальними рухами. Першотравнева традиція протесту і солідарності дедалі актуальніша для українських жінок – найманих робітниць, матерів у декретних “відпустках”, домогосподарок, пенсіонерок і багатьох інших жінок, чия праця не оплачується (догляд за дітьми, старшими членами родини тощо). Вони однаково потерпають від скорочення соціальних гарантій, погіршення стандартів життя, зростання цін, експлуатації і дискримінації. Сьогодні ми протестуємо на вулицях Києва проти гендерної дискримінації як рушія капіталізму.

Феміністична Офензива виступає проти нових редакцій Трудового та Житлового кодексів, Пенсійної реформи та хвилі реформ у сфері освіти. Новий Трудовий кодекс дозволяє маніпулювати оплатою праці у випадку неоформлених трудових відносин, які стосуються насамперед жіночої праці – неповний робочий день, фріланс, гнучкий графік. Цей ТК дає роботодавцю законне право звільняти вагітних жінок і не включає декретний догляд за дитиною у трудовий стаж.

Наші гасла 1 травня: Пролетарки всіх країн, разом досягнемо змін! Геть експлуатацію, геть патріархат! Ні сексизму, ні капіталізму! Цеткин, Дэвис, Коллонтай, угнетенью сдачи дай! Азарова – на кухню! Олігархів – у декрет!

Advertisements
Опубліковано у Uncategorized. Додати до закладок постійне посилання.

2 Responses to Феміністична Офензива святкує 1 травня

 1. Христина Семанюк коментує:

  Привіт!
  Я студентка-магістрантка Українського католицького університету. Пишу роботу по радянській історії, зокрема Першому травню у Львові.
  Мене цікавлять сучасні Першотравневі демонстрації у Києві, в яких “Офензива” брала участь, як певна рецепція і пристосування минулих практик до сучасних суспільних умов.

  Чи не погодився б хтось з організаторів чи активістів на інтерв”ю зі мною? (для цього мені потрібно буде або приїхати до Києва, або ж це можна через інтернет зробити) Чи могли б Ви поділитись візуальним та інформаційним матералом з демонстрацій, які проводили?

  Буду вдячна за відповідь.
  Було б гарно контактувати через е-майл вказаний нижче.

 2. ofenzyva коментує:

  Дякуюємо за коментар! Перевірте свій імейл, там детальніша відповідь.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s